Romantik Salonlar

İç Cephe
Salon

Romantik Salonlar

Renk Paleti

Romantik atmosfer denilince pek çok kişinin aklına yatak odası tasarımı gelir. Ancak doğru iç cephe boyalarıyla oturma alanlarınızda bile dingin ve romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Romantik salon atmosferi için doğayı anımsatan yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca andezit gibi daha sakin renkler ve kehribar benzeri sıcak renklerle de salon dekorasyonuna romantik bir dokunuş yapabilirsiniz. Türkiye'nin lider markası ve renk uzmanı Filli Boya'nın Momento Max serisindeki farklı renkleri bir arada kullanarak daha özgün ortamlara da imza atabilirsiniz.

Bohem Salon Dekorasyonu

Tasarımda özgürlük sunan bohem tarzı ile daha özgün bir şekilde yaşam alanlarınızı dekore edebilirsiniz. Minimalist ve sade oturma odası dekorasyonunun aksine bohem tarz daha yoğun ve çok katmanlıdır. Pek çok farklı tarzda objeyi bohem salon dekorasyonu amacıyla kullanabilirsiniz. Mix & match stilinin öne çıktığı bohem tarzında eşyaların renginin ve şeklinin seçiminde belli bir düzen yoktur. Seçimi belirleyen tek unsur sizin beğenilerinizdir.Romantik ve bohem stilini bir arada uygulamak isterseniz sınırsız renk seçeneği sunan Filli Boya nın Momento Max serisini tercih edebilirsiniz. Kaktüs 25 gibi yeşil tonlarıyla uyumlu Kehribar 150 ve Tan 155 ile canlı ve soft bir arka plan oluşturarak bohem tarzını tamamlayabilirsiniz.

Gri Salon Dekorasyon Fikirleri

Nötr renkler arasında yer alan gri, hemen hemen her renkle uyum içindedir. Bu uyumu yansıtan gri salon dekorasyon fikirleri arasında sade, dingin ve canlı tasarımlar yer alır.

Sadeliği ile öne çıkan gri rengini canlı ve parlak renkleri dengelemek için kullanabilirsiniz. Sade oturma odası dekorasyonu yaparken sıcak renklere sahip mobilyalar ve dekoratif eşyalar kullanmak istiyorsanız duvarları Momento Max Andezit 60 ile boyayabilirsiniz. Gri tonlarındaki andezit rengiyle arka planda sadeliğe yer vererek canlı renklerden oluşan ama göz yormayan bir salon oluşturabilirsiniz.

Daha sade şık salon dekorasyonu yapmak isterseniz doğayı anımsatan yumuşak renklerden gri ve yeşile yönelebilirsiniz. Duvarlarda zahmetsiz ve kolay uygulanabilen Momento Max ın andezit rengini, dekorasyondaysa yeşili kullanabilirsiniz.Yaprak temalı kırlentler ve canlı bitkilerin yanı sıra ahşap mobilyaları tercih ederek salonunuza doğanın rahatlatıcı atmosferini taşıyabilirsiniz. Siz de yaşam alanlarınızı renklendirmek için güvenilir ve lider boya markası Filli Boya'nın Momento Max iç cephe boyasını tercih edebilirsiniz.

[[$bread_schema]]