Evinizi Zengin Gösterecek 10 Boya Rengi

İç Cephe
Salon

Evinizi Zengin Gösterecek 10 Boya Rengi

Renk Paleti

Yaşam alanınızın konseptini ve enerjisini değiştiren son moda iç cephe boya renkleri şüphesiz son derece önemli. Lüks boya renkleri sayesinde standart mekanları dahi çarpıcı ve akılda kalıcı kılmak ise mümkün. Evinizi daha seçkin, özenli ve zengin gösterecek olan en popüler duvar renkleri arasından seçim yaparken dekorasyon tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Daha zengin bir görünüm için ihtiyacınız olan ve en çok tercih edilen duvar boya renkleri ise renk uzmanı ve en sevilen marka Filli Boya’nın kartelalarında sizleri bekliyor.

Zengin Bir Dekorasyon için Filli Boya

Mekanları çok daha aydınlık, şık ve havalı gösteren boyalar sayesinde uygun fiyatlarla lüks bir imaj oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan renkleri ile bu şıklığı garanti altına alabilir, aynı zamanda hayallerinizdeki yuvanın konforuna bu renklerle ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha keyifli kılacak, en çok tercih edilen renklerden bazıları ise şunlardır:

 • Itır
 • Haki
 • Rezene
 • Hibiskus
 • Rüzgar
 • Funda
 • Kehribar
 • Andezit
 • Rezene
 • Kozmik
 • Sıcak ve samimi bir karşılama için tercih edebileceğiniz Kehribar, Rezene ve Funda renkleriyle evinizde samimi bir stil oluşturabilirsiniz. Rüzgar, Kozmik ve Rezene gibi renklerle huzurun ve güvenin öne çıktığı, aynı zamanda iddialı görünen seçimler yapabilirsiniz. Andezit ise tekstil ürünlerinde ve mobilyalarında parlak, doygun renklere yer verenler için ideal bir dengeleyicidir. Haki ve Itır klasikler arasında yer aldığından estetiğin seviye atlamasını garantiler. İlham yolculuğu için yön veren renkler arasından karar verirken boyanın tek bir yüzeyde mi tüm oda için mi kullanılacağını belirlemelisiniz. Mekandaki diğer dekoratif bileşenler ve mobilyalarla bir uyum oluşturabilir ya da aynı rengin farklı tonlarını bir araya getirebilirsiniz. Ton sür ton denen bu kombinasyon tarzı için önerilen zengin renkler arasından zevkinize en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz.

  Lüks ve Kullanışlı Filli Boya Seçenekleri

  Klasikler arasında yer edinen renk tonlarına özgün enerjisiyle fark katan, trend renklerin eşlik ettiği Filli Boya Momento Max, tüm seçenekleri bir arada değerlendirmenizi sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi kullanılarak geliştirilen Filli Boya Momento Max ile zahmetsiz silinebilme, yıkanabilme gibi özellikleri evinizin duvarlarına taşıyabilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ile evinizi daha lüks ve elit gösteren dekoratif amaçlı, su bazlı ve silikonlu son kat cephe boyalarıyla kire karşı üstün bir dayanıklılık yakalayabilirsiniz. Tüm bu yenilikçi ve cazip avantajlara evinizi çok daha etkileyici ve gösterişli kılacak renklerle bir arada sahip olmak için renk lideri Filli Boya renklerini keşfetmeye hemen başlayın!

  [[$bread_schema]]