Duvarlarınızı Kişiselleştirin

İç Cephe
Salon

Duvarlarınızı Kişiselleştirin

Renk Paleti

Ev dekorasyonunda mobilya seçimi kadar renk seçimi de çok önemlidir. Canlı renklerin en iyi yansıtıldığı alanlar ise duvarlardır. Duvar boyası, tavan boyası ve zemin boyasının birbirleriyle uyumlu renkte ve bütünlükte olması ev dekorasyonunuzu zenginleştirir. Bu durum evinizin görünümünü güzelleştirir ve ortama canlılık getirir.

Duvar dekorasyonu, yaşam alanlarının görünümünü de direkt etkileyebilir. Duvarlar boyanırken kullanışlı ve trend renkler seçilebilir. Boya renkleri yılın trendlerine göre farklılık gösterebilir. Ancak bu renkler, çoğu zaman benzer tonlarda olduğu için yine birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilir. Birçok kişinin tercih ettiği seçenekler genel olarak açık ve kullanımı kolay olan renklerdir. Duvar dekorasyon fikirleri hakkında araştırma yaparak, birden fazla rengin aynı anda nasıl kullanılması gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

Kaliteli ve Yenilikçi Ev Duvar Dekorasyonu

Ev duvar dekorasyon ve tasarımı için Filli Boya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Filli Boya’nın yenilikçi ve Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş olan iç cephe boyası Momento Max, dekoratif su bazlı bir üründür. Hem salonda hem mutfakta duvar dekorasyonu için tercih edilen bu ürünle hayalinizdeki renkleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Momento Max ile boyanan duvarlarda mat bir görünüm elde edilir. Bu durumda ortamlar eşsiz bir sadelik de kazanır. Boyalar, silinmelere ve sürtünmelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünlerde kullanılan Aktif Silikon Teknolojisi, duvarda oluşabilecek olan kirlere karşı üstün dayanım gücü kazanır. Momento Max, yıkanabilir özellikte olduğu için duvarlarınızın temizliği de son derece kolay bir hale gelir. Duvarlar defalarca yıkansa bile ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve güzelliğini korur.

Duvar Dekorasyonu Renkleri

Yaşam alanlarına renk getiren Filli Boya sınırsız renk seçeneği ile dikkat çeken bir markadır. Hayalinizdeki renklere ulaşabileceğiniz seçeneklere sahip olan markanın en dikkat çeken renkleri arasında Kozmik 35, Koral 95 ve Rüzgar 65 gibi seçenekler yer alıyor.

Duvar süslerinin dekorasyonu ve renk geçişleri için Kozmik 35 rengini değerlendirebilirsiniz. Kozmik 35, açık renkli tonuyla her evdeki mobilya ve eşyalarla uyum sağlar. Koral 35 rengiyle ise kırmızı ve kahverengi tonlarıyla yaşam alanlarınızın daha otantik görünmesini sağlayabilirsiniz. Rüzgar 65’in verdiği mavinin derin tonuyla evinizin daha modern ve göz alıcı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

[[$bread_schema]]