Duvar Renklerinde Sonbahar İlhamı

İç Cephe
Salon

Duvar Renklerinde Sonbahar İlhamı

Renk Paleti

Sonbaharın gelmesiyle doğada da bir değişim başlar. Yapraklar rengini sarı, kahverengi ve kırmızı tonlarına bırakırken büyüleyici bir görsel şölen oluşturur. Sizde bu büyüleyici değişimi evinize veya diğer iç mekanlara taşıyabilirsiniz. Buna duvar rengini değiştirerek başlayabilirsiniz. Sonbahardan ilham alan renklerle yeni bir görünüme ve daha dingin bir atmosfere sahip olabilirsiniz.

Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Sonbaharın sunduğu renk paleti ortama sıcaklık katarken daha sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratır. Akla ilk gelen kahverengi, bej ve gri gibi nötr tonlar olsa da sonbahar ile birlikte mavi, mor ve turuncu gibi canlı renklerde değişime uğrar. Evinizde hem sonbaharın vermiş olduğu hem huzuru hem de neşeyi yansıtmak istiyorsanız bu renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca sonbaharın baskın renklerinden birini tercih ederek aynı rengin açık tonunu odalar arası geçişlerde kullanabilirsiniz.

Sonbahar Renkleri Doğal Dekorasyon Önerileri

Sonbahar renkleri dediğimizde akla ilk gelen ilkbaharın canlı tonlarından farklı olarak daha koyu ve natürel olan renklerdir. Ancak renk uzmanı filli boyanın Momento Silan ürün grubunda yer alan Koral 295 ve Eylül 60 renklerini tercih ederek daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Tercihiniz koyu tonlardan yana ise Kehribar 120 ve Hasır 85 renklerini Bej 45 ile birlikte kullanarak odaya farklı bir derinlik katıp yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Sıcak Ev Renkleri ile Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk odası için renk seçimi biraz zorlayıcı olabilir. Her ne kadar çocuğunuzun tarzını biliyor olsanız da doğru renklere karar vermek için yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Lider marka Filli Boya’nın Türkiye’de ilk defa psikolog desteği ile hazırladığı Momento Life Kids ihtiyacınız olan çözümü sunar. Sadeliği ve sıra dışılığı bir arada veren bu renkler estetiğiyle şık bir dekorasyon sunar. Eğer büyük bir renk değişikliği yapmak istemiyorsanız, tek bir alanı boyayarak da odaya hoş bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Sarıdan kahverengiye dönen yaprakların rengini tek bir duvara taşıyıp orman hayvanları ile süsleyebilir, ve çocuğunuzla birlikte büyüleyici bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ayrıca Momento Life ürün grubunda yer alan tüm renkleri inceleyerek çocuğunuzun odası için daha yaratıcı fikirler üretebilirsiniz.

[[$bread_schema]]