İlham Paketi

 

Önce Dene  Sonra Boya
Duvarlarınızda istediğiniz rengi önceden deneme şansınız neden olmasın ki?
İlham paketimizdeki deneme boy ürünler ile dene, beğen sonra satın al. 

Online satışlarımız sadece İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve İzmir illerine yapılmaktadır.

Renk Seçin
KUM BEYAZI
LÜLETAŞI
KIRIK BEYAZ
ANDEZİT 10
ANDEZİT 30
ANDEZİT 35
ANDEZİT 40
ANDEZİT 50
ANDEZİT 55
ANDEZİT 60
ANDEZİT 65
ÇAKILLI KUM
KORAL 120
KARNAVAL 125
KOZMİK 90
IRMAK 25
AKİ
LİLA
MASAL PEMBESİ
AYDAN
İPEKSİ 35
KEHRİBAR
YUDUM 120
TAFLAN 145
HİBİSKUS 20
KOZMİK 120
HASIR 345
HİBİSKUS 85
TAN 270
MASAL 100
IŞILTI 150
TAN 145
HASIR 110
KORAL 295
MENEKŞE 175
YUDUM 60
KOZMİK 25
FİLDİŞİ
HASIR 295
BROM
KORAL 290
KAKTÜS 55
HASIR 360
IRMAK 60
RÜZGAR 85
REZENE 300
KORAL 285
VANİLYA
ŞAMPANYA
MANGO 90
SİS BULUTU
EYLÜL 25
YUDUM 30
PUDRA KAHVE
ATLAS
HAKİ
BADEMİ
Parlaklık Seçin
Soft Mat
İpeksi Mat
Yarı Mat

*Soft mattan yarı mata gidildikçe parlaklık artmaktadır.

Ambalaj Seçin
100ML (Deneme Boyu)

Boya Sarfiyat Hesaplama

Filli Boya nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.

Paylaşımlarımız fikir verme amaçlıdır. Görseldeki renkler PC/tablet/akıllı telefonların ekran özelliklerine, duvarın ve odanın aldığı ışığa göre farklı algılanabilmekte ve gerçek halinden farklı gözükebilmektedir. Bu yüzden seçtiğiniz rengi size ücretsiz olarak verdiğimiz numune hizmetimiz yoluyla satın alma öncesi duvarınızda görüp, son kararınızı bu şekilde vermenizi öneriyoruz.

Renkli bir eve sahip olmanın, renk paletinden doğru seçim yapmanın püf noktalarını; yatak odasından çocuk odasına, banyodan mutfağa renk seçmenin sırlarını ve kararsız kaldığınız tüm soruların yanıtını [email protected] e-posta adresinden Filli Boya Renk Danışma Hattı na ulaşarak öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan chatbottan öğrenebilirsiniz.

[[$bread_schema]]